content top

Odchudzanie w parach

Odchudzanie w parach

Są osoby, które już wielokrotnie próbowały schudnąć, ale za każdym razem po pewnym czasie brakowało im motywacji do dalszej walki z nadwagą, a w tej dziedzinie kluczową rolę odgrywa właśnie systematyczność i długofalowość działań.

Czytaj dalej

Wspólne postanowienia

Wspólne postanowienia

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób stara się dbać o swój organizm, poprzez zrównoważoną dietę oraz aktywność fizyczną. Dość popularny stał się tak zwany zdrowy tryb życia. Jest to jak najbardziej pozytywna tendencja.

Czytaj dalej

Wspólna dieta

Wspólna dieta

Całkiem spore grono osób chciałoby schudnąć, ale brakuje im motywacji do podjęcia konkretnych działań. Dodatkowych motywacji szukać możemy na przykład wśród bliskich. Interesującym rozwiązaniem wydaje się chociażby przejście na dietę razem z partnerem lub partnerką.

Optyk Opaliński Czytaj dalej

Wzajemna motywacja

Wzajemna motywacja

Dobrze jest, kiedy w związku partnerzy wzajemnie napędzają się do pozytywnych działań. Wówczas zyskuje na tym i każdy z osobna, i cały związek. Warto na przykład motywować się do zdrowego odżywania.

Czytaj dalej

Wilk syty i owca cała

Wilk syty i owca cała

Wiadomo, że gotowanie dla większej ilości osób zawsze jest ekonomiczniejsze. Tak robi większość par. Niestety, czasami pojawiają się z tym problemy, kiedy na przykład jedno z partnerów chce zrzucić trochę kilogramów i przejść na dietę.

Czytaj dalej

Zdrowy tryb życia

Zdrowy tryb życia

Warto postarać się o to, żeby wraz ze współmałżonkiem prowadzić zdrowy tryb życia. Realizację tego „projektu” warto rozpocząć od wprowadzenia pewnego reżimu żywieniowego. Zdrowa dieta nie musi jednak od razu wiązać się z odchudzaniem.

Czytaj dalej
content top